Medyum

Medyum

Günümüzde medyum denince akla normal insanlardan farklı tavırlara sahp olan farklı giyinen farklı yaşayan veya farklı karakterlere sahip kişiler gelir. Hatta film sahnelerinden aklımızda kaldığı kadarı ile cam bir fanus içine bakarak bazı özel şeyler gören insanlar olarak hatırladığımız medyumlar aslında hiçte bu tarzda kişiler değillerdir. Kendileri toplum içinde yaşayan normal insanlardan bir farkı olmayan tek farkları ise sahip oldukları bilgiler olan özel kişilerdir. Medyumlar sadece sahip oldukları bazı özel bilgileri kullanarak kendilerinden yardım dileyen insanlara yardımcı olmak adına çeşitli manevi enerjileri harekete geçirmeye çalışan kişilerdir.

Bunu yapmak birçok kişi için imkansız olsa bile sahip olduklar bilgi birikim ve tecrübeleri ile medyumlar için çocuk oyuncağıdır. Tarihin her döneminde çok büyük ilgi çeken ve yaşadıkları toplumların en çok saygı gören kişileri olan medyumlar en çokta büyüler konusunda ilgi görmüş ve yaptıkları işlemlerin sonucunda elde edilen bulgular ile insanları hayretler içinde bırakmışlardır. Kimi medyumlar basit işlemlerden daha çok en deneyimli medyumların bile yapmaktan çekindikleri işlemler ile mesleği çok daha ileri boyutlara taşıyıp isimlerini kendilerinden çok sonraki zamanlarda bile andırmayı başarmışlardır. Başarılı ve düzgün bir medyumun sahip olması gereken ilk özellik kesinlikle inandırıcılıktır.

Kendilerine gelen insanlara daha en başta tavırları, kıyafetleri veya yaptıkları işlemlerin güvenilirlikleri güven vermeleri gereken medyumlar daha sonra yaptıkları başarılı işlemler ile isimlerini çok daha büyük kitlelere duyurmayı başaracaklardır. Geçmişte ve günümüzde bu özel mesleklerle isimlerini duyurmuş olan kişileri de yakından incelediğimizde bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip olduklarını görmekteyiz. Her zaman farklı konularda talepler alacaklarını bilmeleri gereken medyumlar bu sebeple kendilerini mesleğin her alanında tam anlamı ile yetiştirmelidirler.

Bunu başaramayan kişiler zaten kısa zaman içinde meslekte isimlerini duyuramadan yok olup gideceklerdir. Kimi zaman manevi alemlerle dahi iletişime geçmenin gerekebileceği bu özel meslekte kariyer yapmak isteyen herkes medyumluk hakkında en doğru bilgilerin yer aldığı kaynakları incelemelidirler. Bu mesleğin her hangi bir okulu olmaması insanların kendilerini yetiştirmelerini ve edindikleri bilgileri doğru bir şekilde kullanmayı öğrenmelerini gerektirmektedir. Bu makale hakkında görüşlerinizi aynı zamanda önerilerinizi sitemizde yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar kısa sürede incelenip sitemizde yayınlanacaktır.

4 Yorum

 1. Medyum Alamet Aşk Büyüsü

  Aşk büyüsü için tercih ettiğim isim Medyum Alamet oldu.

  Sevdiğim adamla aram aşırı şekilde bozuldu ve beni istemediğini söylüyordu. Bende ne yaptıysam olmadı elimden geleni yaptım ama benden soğuduğunu söylüyordu aşkının bittiğini söylüyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Alamet ile iletişime geçtim arkadaşım daha önce sevgilisi terk ettiği için Alamet hocama işlem yaptırmış ve sevgilisini geri getirmişti.

  Alamet hoca ile iletişime geçtim kendi sıkıntılarımı anlattım yıldız name bakacağını söyledi bilgiler istedi aradan 20 dakika geçmeden beni arayıp sevdiğim adamın üzerine büyü yapıldığını bundan dolayı böyle ayrıldığımızı hatta büyüyü kim yaptırmış ona kadar söyledi. Sevdiğim adamın bana aşık olmasını bağlanmasını istedim bir hafta süren bir işlem uygulayarak sevdiğim adamı bana kör kütük aşık etti.

  Bunun için ne kadar teşekkür etsem Medyum Alamet hocama az dır. İnanın ben çok memnun kaldım sizlere de önerim Medyum Alamet hocam olacaktır.

  • Meral

   Aşk büyüsünü bende yaptırmak istiyorum ama korkularım var bazı yerlerde okudum aşk büyüsü yapıldığı zaman kişiler zarar görebiliyormuş doğru mu ? Alamet hocayla iletişime geçsem bana da yardımcı olur mu ?

   • Selin Akbaş

    Biz iki arkadaş aşk büyüsü için medyum Alamet hocamızı aradık işlemi yaptırdık herhangi bir kötü sonuç olmadı gayet te başarılı geçti Alamet hocamız aşk büyüsünü gerçekten iyi yapıyor biz minnettar kaldık sana da öneririm

 2. Güvenilir Medyum Arayanlara

  Güvenilir medyum arayanlara benim tavsiyem Medyum Müslüm olacaktır. Adet kanı büyüsü yaptırdım yaptırma sebebim eski sevgilimin geri dönmesini istemem di. Tek korktuğum ayrılmamızın üzerinden 8 ay geçmişti olacağına inancım yoktu bu yüzden korkuyordum ama korkularımı yenmemde Müslüm hocam çok yardımcı oldu yıldızname bakımı yaptı olacağını söyledi ve hemen çalışmalara başladık üstünden 10 gün geçti ve eski sevgilim bana geri döndü hiç böyle güzel sonuçlar yaşayacağımı bilmiyordum ama Müslüm hocam gerçekten işinin ehli bir insan.

  Güvenilir medyum arayanlara tek tavsiyem Medyum Müslüm hocam olacaktır…… 0552 887 45 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.