Medyum

Medyumlar

Medyumlar

Bugüne kadar medyumlar ile çalışmış ve kendilerinin verdikleri hizmetler ile yaşadıkları sorunlarından kurtulmuş olan insanlar, çevrelerindeki kişilere de kendileri ile çalışmaktan asla çekinmemeleri gerektiğini anlatmaktadırlar. İnsanların her zaman büyük ilgi gösterdikleri bu kişiler, özellikle çeşitli ilim dalları hakkında sahip oldukları bilgileri doğru ve tam bir şekilde kullanarak olması mümkün olmayan durumları bile gerçeğe dönüştürmektedirler. Çok uzun yıllardan bu yana var olan ve insanların daima kendilerinden çeşitli konularda yardım talep ettikleri medyumlar, özellikle yaşam tarzlarından tavırlarına kadar birçok özellikleri ile en kalabalık toplumlarda bile kolayca ayırt edile bilmektedirler.

Zaman zaman çeşitli kaynaklarda duyduğumuz sahte medyum haberlerinde de insanların bir ders çıkarmaları ve gerçek medyumların en gibi özelliklere sahip olmaları gerektiğini çok iyi bilmeleri gerekmektedir. Bugüne kadar bu konuda yayınlanan haberleri incelediğimizde insanların konu hakkında en küçük bir araştırma yapmadan tamamen kulaktan dolma haberler ile hareket ettikleri ve bu sebeple tahmin ettiklerinden çok daha büyük mağduriyetler yaşadıkları görülmektedir. Kendilerini mesleklerinin gerektirdiği tüm alanlarda tam olarak yetiştirmekle yükümlü olan medyumlar özellikle astroloji, havas ilmi, hüddam ilmi veya ebced hesabı gibi bazı ilim dallarına karşı da büyük hakimiyet kurmaları gerekmektedir.

Yapacakları uygulamalarda çok daha başarılı sonuçlar almalarına olanak tanıyacak olan bu bilgiler hem kendilerini medyumluk mesleğinde önemli bir noktaya getirecek hemde çok daha fazla kişiye faydalı olma olanağı sunacaktır. Medyumların sahip oldukları birçok bilgi kendilerini rakiplerine oranla çok daha iyi yerlere getirdiği gibi aynı zamanda da kendilerinden yardım talep eden kişilerin gözünde de çok daha güvenilir kişiler haline getirecektir.

Günümüzde hem dünyada hem de ülkemizde birçok farklı bölgede rastlayabileceğimiz medyumların çoğu kendilerini belli konularda ilerleterek bir konuda uzmanlaşmayı tercih ettikleri için insanlarında medyum arayışlarında bu konuyu gözardı etmemeleri gerekmektedir. Birçok kişi çevrelerindeki kişilerin kendilerine verdikleri isimlerle çalışmayı tercih ettikleri için istedikleri amaçlara ulaşamadıklarını belirtmektedirler. Bunun sebebi ise her medyumun her işlemi yapamayacağı ve istenen özelliklere sahip olmayabileceğidir. Yeteri kadar araştırma yapan herkes kısa zaman içinde istedikleri özelliklere sahip olan medyumlara kolayca ulaşabilirler.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu