Vefk Tılsım

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Sonuç Verir

Mezara gömülen muskalar ile birçok kez sonuca ulaşmayı başarmış olan medyumlar bu tekniği genellikle kara büyülerde kullanmaktadırlar. Özellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi ve aynı zamanda uygulamasının da kolay olması sebebi ile bu işlemler halen medyumlar tarafından kullanılmaktadır.

Bu tarz işlemlerin uygulama şekilleri genellikle insanları korkutmakta ve aynı zamanda bu işlemlerden uzak durmak istemelerine neden olmaktadır. Fakat doğru bir şekilde uygulandıkları zaman kesin bir şekilde sonuç verdikleri ve insanların üzerlerin de çok ciddi etkilere neden oldukları da bilinmektedir. Hazırlanan muskaların içerikleri çok önemlidir çünkü istenen sonucu almak için muskaların içeriklerinin kesin bir şekilde doğru olması gerekmektedir.

Bu muskaların içinde hangi bilgilerin yer alması gerektiğini tam olarak bilmeleri gereken medyumlar tüm işlemler bittikten sonra bu muskaları dış etkenlerden koruyabilmek için özel olarak katlamakta ve daha sonra uzun zamanda toprak altında kalacak şekilde mezara gömülmesini istemektedirler. Bu tekniği uygulamak isteyen kişiler kesinlikle tek başlarına hareket etmemeli ve her zaman için deneyimli medyumların kendilerine verecekleri bilgiler ile hareket etmelidirler. Bugüne kadar birçok kez denendiği bilinen bu işlemler de özellikle sabırlı olmak ve aynı zamanda istenen sonucun ortaya çıkması için beklemek çok önemlidir.

Eğer kısa zaman içinde istenen sonuç ortaya çıkmıyorsa o zaman karamsarlığa kapılmamak için çok dikkatli olmak ve mutlaka işlemleri yapan medyumlardan yardım almak gerekmektedir. Bu sayede hangi duruda ne yapılması gerektiğini bilmek ve aynı zamanda sorunları kısa zaman içinde çözebilmek mümkün olabilmektedir. Mezara gömülen muskalar ile yapılan işlemlerin diğer tekniklere göre çok daha kısa zaman içinde sonuç verdiğini düşünene birçok medyum sürekli olarak bu tarz işlemler hakkında kendilerini geliştirip gelen talepleri de bu şekilde karşılamaktadırlar.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu