Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Her büyü işlemin de olduğu gibi kaşık büyüsü işlemlerin de etkilerin gerçekten var olduklarından emin olabilmek için deneyimli medyumlardan bakım işlemleri hakkında yardım almak gerekir. Bu işlemler için medyumların insanlar ile aynı ortamda olmaları gerekir. Hatta bazı medyumlar insanlara fiziki olarak temas etmek isterler. Özel teknikler ile yapılan bu işlemlerden sonra insanların üzerinde kaşık büyüsü etkisi olup olmadığı hemen anlaşılabilir. Daha sonra ise bu etkilerden kurtulabilmek için neler yapılması gerektiği hakkında kararlar verilir ve hemen harekete geçilir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yok Edilir?

Kaşık büyüsü etkilerini tam olarak yok edebilmek çok zordur. Özellikle daha önce bu işlemleri yapmayan medyumların kesinlikle bilinçsiz adımlar atmamaları gerekir. Çünkü büyü bozma işlemlerin de hata yapılırsa kaşık büyüsü etkileri çok daha şiddetli bir hale gelebilir. Bu işlemler de medyumların nefesleri güçlü olmalı. Aynı zamanda sabretmeleri ve tüm etkiler yok olana kadar özel büyü bozma sözlerini doğru bir şekilde okumaları gerekir. Bu işlem ne kadar sürer bilinmez. Bu sebeple bu işlemler her zaman büyük bir sabır ve çelik gibi sinirler gerektirmiştir.

Kaşık Büyüsü Riskli mi?

Kaşık büyüsü çok güçlü kara büyülerden biridir ve işlemleri yapan herkes için ciddi bir risk oluşturur. Çünkü harekete geçecek olan enerjiler çok güçlü oldukları için doğal olara kontrol altında tutulmaları da bir o kadar zordur. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmadan önce her zaman iki defa düşünmek ve deneyimleri olan kişilerden öneriler almak gerekir. Bu sayede doğru ve net kararlar verilebilir. Bu işlemleri daha önce yaptırmayan kişileri doğru bir şekilde yönlendirmek için sitemiz de yorumlar yapabilir ve başka kişilerden de bilgiler alabilirsiniz.

Medyum Sezai

Exit mobile version