Uzman medyumlar

Uzman Medyumlar

Amaçları ne olursa olsun her türlü manevi işlem hakkında mutlaka uzman medyumlar ile çalışmaları gerektiğini bilen insanlar bu konuda nasıl tedbirler almaları gerektiğini de bilmelidirler. Aksi takdirde hem kendilerini hem de konu ile alakası olan herkesi çok ciddi şekilde risk altına atacaklarını da bilmektedirler.

Bilindiği gibi bu meslek yüzlerce yıldan bu yana var olan ve aynı zamanda insanların her zaman çok şey bekledikleri mesleklerden biri olmuştur. Doğal olarak medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler sürekli olarak araştırmalar yapmakta ve hangi medyumların kendileri adına en doğru seçim odluğunu anlamaya çalışmaktadırlar.

bilindiği gibi bu meslek hem çok zor hem de çok ciddi bir meslektir. Yani insanlar medyum olmak istedikleri zaman kedilerini birçok farklı konu hakkında geliştirmeli ve kesinlikle gelişim konusunda taviz vermemelidirler.

Bu meslekte belli bir konuma gelebilmek için gerekli en önemli konulardan biri de doğuştan gelen yeteneklere sahip olmaktır. Özellikle manevi yönleri güçlü olan ve okudukları dualar ile kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilen kişilerin bu meslekte çok daha kısa zaman içinde istedikleri konumlara gelebilmeleri daha kolay olabilmektedir.

Bu sebeple medyum olmak isteyen kişiler öncelikle bu özelliklere sahip olup olmadıklarını araştırmalı ve bunu nasıl anlayacaklarını da bilmelidirler. Çok eski bir geçmişi olan bu meslekte başarılı olarak isimlerini geniş kitlelere duyuran birçok medyum da bu özellik olduğu için bu kişilerin işleri çok daha kolay olmuştur.

Dolayısı ile insanlar sürekli olarak bu meslek hakkında başarılı olabilme veya gerçekten de başarılı kişiler ile çalışabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu sayede hem uzman medyumlar ile çok daha kolay iletişime geçilebilmekte hem de tüm işlemler çok daha kolay sonuca ulaşabilmektedir.

Bir yorum

  1. Uzman medyum hakkında bilgi

    merhaba arkadaşlar benim bir oğlum var bir kıza aşık oldu hayatını mahfediyor farkında değil kızın ailesi bile çok rezil bir aile gece yarıları sokaklarda gezen kızını merak etmez mi oğlumu bir çok pisliğe bulaştırdı oğlumda bilmediği görmediği ortamlar olunca bir an kapılıp gitti ama sonu yok bunun kızın ailesi ile konuştum umurlarında değil baktım oradan bir umut yok oğlumu alıp konuştum oğlum gidişatın iyi değil topla kendini yok anlatmadım beni bile karşısına aldı o kız için perişan etti bizi konu komşuya rezilliğimiz apayrı ne yaptıysam olmadı tedavi ettirmek için hastaneye yatırdım oradan da kaçtı ama oğlum göz göre göre gözlerimin önünde tükeniyordu kızla konuşmayı denedim o kadar saygısız ki ağzı bozuk bu gençlik nereye gidiyor anlamıyorum oğlumu kurtara bilsem kız umurumda değil bende herkesin kapısını çaldım bir umutla ama yok ya dolandırıldım yada kandırıldım düzelir dediler düzelmedi en son medyum edis hocaya ulaştım siteden ama bu kadar işinin ehli bir hoca olduğunu bilmiyordum tamamen tesadüf eseri yani. ama Allah ondan razı olsun 21 gün işlem yaptı oğlumu o lanet kızdan kurtardı. oğlum şimdi kendini iyileştirmek için çabalıyor en azından ailesine döndü. kız dan eser yok bir anda nasıl olduysa sildi geçti Allah edis hocamdan razı olsun çocuğumu büyük bir pislikten o pisliğin musallat ettiği bataklıktan kurtardı hocam bir anne olarak ömrüm yettiğince dualarımda olacaksınız hakkınızı ne yapsam ne yazsam ödeyemem Allah razı olsun sizden kesinlikle bir anne olarak sonuç almış biri olarak tavsiye ederim.. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir