Süryani büyüsü yapan güvenilir medyum hocalar

Süryani Büyüsü Yapan Güvenilir Medyum Hocalar

Süryani büyüsü gibi hem riskli hem de çok güçlü manevi işlemler için her zaman süryani büyüsü yapan güvenilir medyum hocalar ile çalışmak gerekmektedir. Her ne kadar bu işlemleri yapabilen kişilerin sayıları günümüzde çok az olsa bile yine de insanlar kesinlikle araştırmalarını doğru bir şekilde yapmalı ve seçecekleri kişilerin kendilerine kesin bir şekilde yardımcı olup olamayacağını net bir şekilde bilmelidirler.

Bu tarz işlemlerin mutlaka bilinçli bir şekilde yapılması ve aynı zamanda tüm adımların da mutlaka doğru bir şekilde atılması gerekmektedir. Birçok medyum bu işlemler hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olduklarını düşünmektedir. Ancak yapılacak olan her türlü hatanın diğer büyü işlemlerinden çok daha ciddi sonuçlarını olacağını da kesinlikle unutmamak gerekmektedir.

Çünkü bu işlemleri yapan medyumlar her türlü amaca ulaşabilmek için mutlaka şeytandan yardım almaktadırlar. Doğal olarak bu durum bu işlemlerin bilinen en zor ve aynı zamanda en korkutucu işlemlerden biri olmasına neden olmaktadır.

Sıradan insanlar için kesinlikle inanılmaz bir işlem olan süryani büyüsü eskiden yaşayan süryani medyumları için çok basit bir işlemdi. İnsanların üzerlerin de istedikleri her türlü etkinin oluşmasını sağlamak için bu işlemleri kullanmış olan bu medyumlar özellikle aldıkları risklerin sonuçlarının da ilerleyen zamanlar da çok ciddi boyutlar da olduğunu belirtikleri için kendilerinden sonra gelen birçok medyum süryani büyüsü işlemlerinden uzak durmayı tercih etmişlerdir.

Süryani büyüsü yapan güvenilir medyum hocalar ile iletişime geçerek bu işlemler hakkında merak ettikleri soruları soran birçok kişi da aldıkları yanıtlar sebebi ile genellikle bu işlemlerden uzak durmanın kendileri adına en doğru karar olduğunu görmüş ve çevrelerinde ki kişileri de bu konu hakkında uyarmışlardır.

Bir yorum

  1. Caner

    Canbar aşk büyüsü yaptırmak için medyum edis hocadan yardım istedim. Kız arkadaşım benden soğudu ve ayrılmak istedi. Bende ayrılmak istemediğim söyleyince tartışmaya başladık. Hakaret ettim ve ağza alınmayacak sözler söyledim. Daha sonrasında beni her yerden engelledi. Bir daha engelleri kaldırmadı ve ben ne yaptıysam asla bana geri dönmedi. Bende medyumlardan yardım almak istedim bu konu için de medyum edis hocadan yardım almaya başladım. Edis hoca ile canbar aşk büyüsü çalışmasına başladık. Yaklaşık olarak 14 gün sürecek bir çalışmaydı. Bende bekledim ve çalışmalarımın sonrasına doğru kız arkadaşım engelleri kaldırdı. Bir zaman sonra da bana yazmaya başladı çalışmalar bittikten sonra kız arkadaşım bana tekrardan aşık oldu ve benim yanımdan hiç ayrılmak bile istemedi. Hayatımda ilk defa bir medyumdan gerçekten sonuç almıştım. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir