Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Her meslekte olduğu gibi medyumluk ta da insanları kandırıp kendileri için maddi veya manevi anlamda çıkarlar sağlamak isteyen kişiler mevcuttur. Tarihin her döneminde var olan bu insanlar çaresizlikten bilinçsiz bir şekilde hareket eden birçok kişinin hayal kırıklığı yaşamalarına ve çeşitli şekillerde mağdur olmalarına neden olmuşlardır. Bu sebeple insanların her zaman gerçek medyumları nasıl ayırt edebileceklerini çok iyi bilmeleri ve bu şekilde hareket etmeleri gerekmektedir.

Her şeyden önce bu kişilerin ne gibi özelliklere sahip olmaları gerektiğini ve kendilerini en kolay nasıl bulabileceklerini bilmeleri gereken bu kişiler aynı zamanda bu gerçek medyumlardan yardım almış olan kişiler ile konuşarak ta bu amaçlarına kolay bir şekilde ulaşabilirler. Dünyanın her yerinde birçok kişinin medyumlar ile çalışmak için çeşitli girişimlerde bulunduğu ve kendilerine ulaşmak için neler yapmaları gerektiğini sürekli araştırdıkları bilinmektedir. Bu konuda her zaman en doğru kaynakları tercih etmeleri gerektiğini bilen insanlar yapacakları herhangi bir hatada istedikleri sonuçlara ulaşamayacaklarını hatta sahte medyumların tuzaklarına kolayca düşebileceklerini bilmektedirler. Kendilerini korumak isteyen herkes gerçek medyumların sahip oldukları özellikler hakkında araştırmalar yaptıklarında seçimlerini de bu özelliklere göre yapmalıdırlar.

Özellikle ilk anda kendilerine gelen kişiler güven duygusunu vermeleri gereken gerçek medyumlar aynı zamanda tavırları, bilgileri ve yaptıkları işlemler ile insanların kendilerine olan güvenlerini asla boşa çıkarmamaları gerekmektedir. Yapılan işlemler her zaman son derece zor ve bir o kadar da özel olduğu için medyumluk tarihini her döneminde çok ilgi çekici bir meslek olmuştur. Bu sebeple insanların özel sorunlarından kurtulmak veya normal yollardan ulaşamadıkları hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için daima gerçek medyumlar ile çalışmaya özen göstermişlerdir.

Bu kadar çok seçeneğin olduğu bir alanda insanların güvenlerini kazanan ve kendileri ile çalışan kişilerin her zaman istedikleri sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olan medyumlar, meslek içinde daima en çok saygı görüp ilgi çeken kişiler olmuşlardır. Ülkemizde de gerçek medyumların gördükleri ilgi insanların her geçen gün çok daha bilinçlendiklerini ve konu ne olursa olsun seçimlerini çok daha dikkatli bir şekilde yaptıklarını kanıtlamaktadır.

5 Yorum

 1. gerçek medyum yorumları

  gerçek medyum arayanlara medyum edis hocayı tavsiye ederim.. bundan 4 ay önce 3 farklı hoca ile çalıştım fakat hiç birinden sonuç alamadım. olan zamanıma ve giden parama oldu bir netice yok ortada. sonrasında edis hocayı buldum ve kendisine kısmet açma rızk açma işlemi yaptırdım. bu yaşıma kadar bir kısmetim olmadı çıkmadı. edis hocam resimlerimi alarak çalışmalara başladı 15 günden fazla sürdü ama beklediğime de değdi. 20 gün sonunda görücü usulü beni istemeye geldiler efendi ailenin bir oğlu maddi imkanlara sahip ve oldukça hoş biri. ben kabul ettim o gün söz takıldı şimdi ise 6 ay sonra hem nişan hem düğünüm var. Edis hocamın sayesinde artık kurtuldum. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Melike

   Selam bende medyum edis hocayla bir çalışmaya başladık. Etkili süryani büyüsü çalışması kesin sonucu alınca bende buraya yazacağım teşekkür ederim güzel yorumun sayesinde bende edis hocayla çalışmaya başladım.

 2. Etkili büyü yapan medyum

  en etkili papaz büyüsü yaptırmak için medyum dilha hocayı aradım bu konuda bilgi aldım ve verdiği bilgiler doğrultusunda kendisiyle çalışmalar yaptırmak istedim. ben 6 yıllık evliyim eşimle beraber mutlu güzel bir hayatımız vardı. eşim ile beraber bir iş yeri açmak istedik ve biraz birikim yaptıktan sonra iş yerini açtık. beraber işletmeye başladıktan sonra ben iş yerini ona bıraktım aradan 5 ay geçti eşim eve gelmemeye başladı. bir kaç gün böyle devam etmeye başlayınca ne yaptığını merak ederek kendisini takip ettim. iş yerinde çalışan bir kızın evine gittiğini gördüm. bunu gördükten sonra yuvamın yıkılacağını anladım. akşam geldiğinde bu konuyu açsam bahane olacak ve boşanmak isteyecekti. internetten medyum dilha hocaya ulaştım bağlama büyüsü yaptırmak istedim. fakat bağlama büyüsü yaptırmadan önce eşimin erkekliğini bağlamak istedim. eşimin erkekliğini bağladıktan sonra o kızdan ayrıldı ondan sonra medyum dilha hoca bağlama ve aşk büyüsü çalışmalarını bitirdikten sonra eşim tekrardan bana aşık oldu. hoca benim işimi 12 günde çözdü şuan da eşim bana deliler gibi aşık. artık iş yerinde ki kızları da gözü görmüyor. hocamın ellerine sağlık. 0531 687 7289

 3. Gerçek medyum arayanlara tavsiye

  gerçek medyum aramak isteyenlere medyum atlas hocayı öneriyorum size, ben bundan 3 ay kadar önce 2 farklı hocayla bir çalışma başlatmıştım ve aradan 10 gün geçti hiç birisinde bir sonuç alamadım ve anladım dolandırıldım ve bu konu beni çok üzüyordu, ve son kez bir medyum hocası denemek istiyordum çünkü kızı kaybetmek istemiyordum ve bu aralarda görüştüğü birileri olduğunu duydum duramadım medyum atlas hocayı aradım ve hocam böyle bir durum var kızı seviyorum ama onu beni görmüyor arada kızıyor gidiyor sürekli ne olur bu aralar birisiyle görüşüyor araları tam olmadan bana bağlayın onu dediğimde ise tamam acele etme sabırlı ol dedi zaten 14 gün sürecek bir çalışmamız var sonucunda her şey düzelecek demişti, aradan 13 gün geçti kız çocukla konuşmuyor yüzüne bakmıyor benim mesajlara cevap veriyordu ve ona söyledim onu sevdiğimi oda beni seviyormuş ondan ayrılmış çocuktan böyle bir anımı yazmak istedim sizlere. 0536 014 8431

  • Kadir

   selam hayrullahcan kardeşim bende senin o güzel yorumundan dolayı teşekkür ediyorum ve senin bu tavsiye ettiğin medyum atlas hocayla bende bir çalışma yapmak istiyorum. Atlas hocadan etkili bir süryani büyüsü çalışması yapmasını isteyeceğim umarım kısa bir zaman sonra kesin sonucu alırım ve alınca burada senin gibi paylaşırım bende sonucumu umarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir