Gerçek medyum arayanlar

Gerçek Medyum Arayanlar

Medyum ararken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle acele etmemeli ve kendilerini sahte medyumlardan koruyabilmek için gerekli tedbirleri almalıdırlar. Çok eski bir geçmişi olan bu meslekte insanların güvenlerini kazanan medyumların sayıların az olması da insanların seçim yaparken zorlanmalarına neden olabilmektedir.

Bilindiği gibi bu kişiler hem sahip oldukları bilgiler hem de yaptıkları işlemler sebebi ile her zaman yaşadıkları toplumların içinde çok farklı bir yere sahip olmuşlardır. Özellikle yaptıkları işlemleri sıradan insanların kesinlikle yapamamaları hatta yapmaya cesaret dahi edememeleri de medyumların neden bu kadar özel insanlar olduklarını anlamak için yeterli olabilmektedir.

Kısa zaman içinde her türlü işlemi veya sorunu çözebilen bu kişiler çoğu zaman fal ve büyü işlemleri ile bilinmektedir. Bu işlemler çok özel teknikler ve bilgiler ile yapılabilir. Aynı zamanda sıradan insanlar kesinlikle bu tarz işlemler yapamazlar. Örneğin bir insanın herhangi bir amaç için nurani varlıklar ile iletişime geçmesi asla düşünülemez. Ancak bu durum medyumlar için çok basit bir işlemdir.


Bu sebeple gerçek medyum arayanlar öncelikle bu konuda kime güveneceklerini tam olarak bilmeli ve seçimlerini hiçbir zaman rastgele yapmamalıdırlar. Geçmişi temiz olan ve yaptığı başarılı işlemler ile bilinen kişileri seçmek her zaman için insanların amaçlarına kısa zaman içine ulaşabilmeleri için çok önemlidir. Hatta medyum seçmeden önce mutlaka sahte medyumların insanları nasıl kandırdıklarını da araştırmak gerekmektedir.

Bu sayede kurulacak tuzaklardan korunabilmek çok daha kolay olacaktır. Kendilerini kanıtlamış ve mesleklerini her zaman olması gerektiği gibi temsil etmiş olan medyumları seçmek herkes için amaca kısa zaman içinde ulaşılması ve aynı zamanda gerçek medyum arayanların işlemlerin de kolaylaşması anlamına gelmektedir.

12 Yorum

 1. Geri getirme büyüsü etkileri

  Selam Ben Aylin Yurt dışında yaşıyorum. Yaklaşık 1 senedir eşimden ayrı tek başıma yaşıyorum. Ufak tefek sorunlardan ötürü kavga ettik ve evden ayrılıp tek yaşamaya başladı. Bende bu kararına saygı duymaya başladım. İlk başlarda kabul etmesem de kendisinin üzülmesini istemediğim için kabul ettim. Onun sacının teline zarar gelse dünyayı yakardım. O kadar çok seviyordum onu ama olmadı bazı sorunlardan dolayı kendimize biraz zaman tanıdık. Bende en son dayanamadım iyi bir medyum hocası araştırmaya başladım. Bu kadar zaman ona yeter dedim. Bir kaç kere aradım konuştuk, iyi gibiydi oysa ama kızlarla evde kalınca beni biraz daha erteledi. Bende öyle olunca araştırmalarımın sonucunda edis hocadan yardım almaya karar verdim. Edis hocadan eşimi geri getirmesini ve bana aşık etmesini istedim. Edis hocaya eşimin bilgilerini gönderdim. 12 gün sonra kesin sonucu alırız dedi. Tamam hocam dedim aradan 12 gün geçti eşim bana telefon açıyor ve beni özlediğini eve dönmek istediğini söyledi. Bende kabul ettim çünkü onu hala seviyordum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Kardelen giril

   Aylin hanım gerçekten 12 gün içinde kesin bir sonucu aldınız mı.? Eğer sonucu aldıysanız bana da yardımcı olur mu acaba ? Kocam beni bir kadın için terk etti ve onu geri getirmek istiyorum bu yüzden de edis hocaya nasıl ulaşacağım bu konuda desteklerini bekliyorum.

 2. Sevim- ATLAS HOCA

  Bende evlilik büyüsü yaptırmak istiyordum. Çok sevdiğim bir adam vardı fakat evlenmek istesem de ben o hep istemiyor kaçıyordu. Bunun üzerine ona etkili bir evlilik büyüsü yapmak istedim. Bunun içinde iyi bir medyum hocasına ihtiyacım vardı. Bir sayfadaki medyum atlas hocanın tavsiyelerine denk geldim ve hocadan yardım almaya karar verdim. Atlas hoca sayesinde belki de adamı ikna eder ve evlenmeme mani olur diye düşündüm. hocanın yaptığı bu çalışmada adamı 10 günde ikna etti ve evlenmeme vesile oldu. Atlas hocaya o gün daha çok güvendim. 0536 014 8431

  • Zuhal

   sevim gerçekten sonuç alabildin mi.? Bu konuda bana yardımcı olursan bende medyum atlas hocayla çalışmak isterim. Detaylı bilgi verirsen çok sevinirim. 10 günde gerçekten kesin bir sonuç mu aldın merak ediyorum. Bende sevdiğim adama kavuşmak istiyorum

 3. Elmas kesin sonuç veren medyum

  Ben Elmas benim sorunum eşim çocuk olduktan sonra benle arasını açtı. Bana karşı ilgisiz ve alakasız birisi olmaya başladı. Her şey çok güzeldi fakat çocuk olduktan sonra böyle yapmasının nedenini bir türlü anlayamadım. Daha doğrusu benden kaçmasının sebebini bile bilmiyordum. Bu böyle olmaz dedim bir gün İnternet üzerinde gezerken bir kaç kişinin yorumlarını okudum dikkatimi çekti. Hepsi ailesel sorunlarını yazıp sonuç almışlar. Bende merakla bu sayfanın amacını anlamaya çalıştım. Medyum sayfasıydı reklamla karşıma çıkmıştı. İçeride bir çok insan yorum yapmış ve kesin sonuçlarından bahsetmiş. Bende bu hocayla çalışıp kocamı kendime tekrar bağlamak istiyordum. Bunun üzerine medyum dilha hocadan kocama bağlama büyüsü çalışması yapmasını ve bana tekrar aşık olmasını istedim. Dilha hocada 10 gün içinde her şeyin yoluna gireceğini ve sana deli divane aşık olacak dedi. Bende çok sevindim ve 10 gün beklemeye başladım. Aradan 10 gün geçti geçmesine ama eşim bana öyle bir aşık olmuş ki sizlere anlatamam. Bu sayfanın sayesinde her şeyi yoluna koydum. 0531 687 7289

  • Firdevs yol

   Elmas hanım benimde kocam böyle çocuk olduktan sonra bana da soğuk davranmaya başladı ne yapacağımı şaşırdım. Gerçekten medyum dilha hoca bu konuda size gerçek bir sonuç verdi mi? 10 gün içinde kesin bir sonucu aldığınızı yazmışsınız. Bana yardımcı olur musun bende dilha hocayla çalışmak istiyorum.

 4. etkili büyü yapabilen medyum reha hoca

  aileme yapılan bir çalışmayı medyum reha hocanın sayesinde bozduk. Son zamanlarda sürekli tartışan eşim ve annem sebepsiz yere kavga ediyor ve birbirinden nefret etmeye başlıyor. Böyle bir şey bunca zaman olmamıştı. Şimdilerde olması da çok garipti ve aklıma birinin bir büyü yapabileceği geldi ve bende bunun üzerine bir araştırma yapmaya başladım. İnternet üzerinde bir çok büyülerden bahsediliyordu ve bende bunlardan birinin etkisinde olacaklarını düşündüm ve Medyum reha hocadan aileme bakım yapmasını istedim. Reha hocanın bakım sonrasında ailemin üzerinde bir büyü olduğunu ve bunu bozmamız gerektiğini söyleyene kadar her şey normaldi. Hemen reha hocadan bir çalışma yapmasını ve bunu bozmasını istedim. Yapacağı etkili ermeni büyüsünden sonra yaklaşık olarak tam 12 gün sürecek ve 12 gün sonra ailem kendi haline dönecekti. Bende bundan sebep karımı evden uzaklaştırdım ve 12 gün sonra tekrar bir araya getirdim. Her şey normal haline dönmüştü ve araları artık eskisinden bile daha iyi olmuştu. 0538 375 7612

 5. kısmet açma için yapılan çalışmalar

  benim kısmetim kapalı ve önüme kim gelirse gelsin sürekli olarak sebepsiz yere kavga ediyor ve tartışıyoruz. Buna bir çözüm dahi bulamadım. Bu durum artık beni iyice sinir etmeye başladı. En sonunda Medyum hocası araştırmaya başladım. Medyum dilha hocanın yorumları ve sonuçlarını sayesinde dilha hocadan yardım almaya karar verdim. Dilha hocanın sayesinde 9 günde kısmetim açıldı ve önüme hayırlı bir eş çıktı. Bende bu adamla yollarımı birleştirme kararı aldım. Artık ne kavga ediyorum nede tartışma yapıyorum. Rahatlıkla geçiniyoruz.

  • Haktan Yol

   Kardeşim bu medyum dilha hoca sahiden etkili mi? Bende çalışıp bir sonuç almak istiyorum. Eşim beni terk etti ve eve dönmüyor onu geri getirmek istiyorum. Detaylı bilgi verirsen bana bende ona ulaşıp çalışmak isterim.

 6. Ayırma büyüsü yapan gerçek medyum

  ayırma büyüsü sayesinde senelerce işkence gördüğüm kocamdan ayrıldım ve artık çocuklarımla daha iyi bir yaşama şansım olmaya başladı. Ben bunca zaman kocamdan yediğim dayak ile ortada kaldım. En sonunda komşumun üzerine bir medyum hocasından yardım almaya karar verdim. Edis hocamdan aldığım ayırma büyüsü çalışmasından sonra kocamdan ayrıldım. Sadece 12 gün içinde sonucunu aldığım bu işlemden kocamla anlaşmalı boşanmaya razı geldik ve ondan alacağım nafaka ise çocuklarımın masrafına anca yeterdi. Her şerde bir hayır var derler bakalım bu dertten kurtulduk tek sorun şimdi yeni bir yuva kurmak olacaktı.

  • Funda top

   Medyum atlas hocadan bende ayırma büyüsü yapmasını istiyorum ama kendisine nasıl ulaşacağım onu bilmiyorum. Bana bu konuda yardım eder misin kardeşim.?

   • Zeynep kara

    Funda hanım eğer olur da atlas hocaya ulaşırsan bana onun iletişim adresini verirsen çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir