Büyü yapan gerçek medyumlar

Büyü Yapan Gerçek Medyumlar

Büyüler insanların her zaman çok ilgi gösterdikleri ve haklarında sürekli olarak araştırmalar yaptıkları işlemlerdir. Özellikle kısa zaman içinde günlük hayatta ulaşılması olanaksız gibi görülen sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana çok farklı amaçlar ile yapılmışlardır.

Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılan bu işlemler de insanların istedikleri sonuçlara ulaşabilmeleri için çok uzun zaman boyunca emek vermeleri ve aynı zamanda çok farklı bilim dallarına tam olarak hakim olmaları gerekmektedir.

Manevi ilimler her zaman için medyumların bu işlemleri yapabilmeleri için çok önemli olmuştur. Özellikle manevi alemler ile iletişime geçmek ve aynı zamanda nurani varlıklardan da yardım alabilmek ancak çok deneyimli medyumların yapabildikleri işlemlerdir. Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve mutlaka isimlerini herkese kabul ettirmiş olan gerçek medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler.


Mutlaka insanların taleplerini karşılamak için en doğru adımları atmaları gereken bu kişiler özellikle risk aldıkları zaman insanların bilgilendirmeli ve aynı zamanda nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında kendilerine bilgiler vermelidirler. Bilindiği gibi büyü işlemleri manevi enerjilerin harekete geçirilmesi ve doğru bir şekilde yönetilmesi için çok önemlidir.

Özellikle insanların risk almamaları ve aynı zamanda tüm işlemleri en doğru şekilde yapabilmeleri sadece kendileri için değil aynı zamanda yardımcı oldukları kişiler içinde çok önemlidir.

Büyü yapan gerçek medyumlar bu tarz işlemler hakkında talepler aldıkları zaman ellerinden geldiği kadar dikkatli bir şekilde hareket etmekte ve aynı zamanda hiçbir zaman risk almamaları gerektiğini de bilmektedirler. Çok özel teknik ve nesneler ile yapılan büyü işlemleri hakkında tam anlamı ile kendilerini geliştirmemiş olan medyumlar için her zaman risk olduğunu bilmek gerekmektedir.

6 Yorum

 1. Güvenilir medyum hocalar

  Benim son zamanlarda yeni evlenen bir arkadaşım vardı ve sürekli olarak varlık gördüğünü ve nasıl kurtulacağını sorup duruyordu. Bende bilmiyordum fakat araştırma yapmaya başladım. Bu esnada bir arkadaşımla konuşurken konu medyum hocalarından açıldı ve bende bir medyum hocasına bunu sormak istedim. Medyum edis hocayı arayarak edis hocaya bunun neden olduğunu sormak istedim. Edis hocada yeni evlilere geliyor sürekli bu sorunu yapılan etkili papaz büyüsüyle anca düzeltiriz oda yaklaşık 9 gün sürer dedi. Bende olur hocam siz çözün yeter ki arkadaşım kurtulsun dedim. Edis hoca çalışmalara başladı ve yaklaşık olarak 9 gün sürecek bir çalışmaydı ve arkadaşıma durumdan bahsettim oda endişeyle beklemeye başladı. 9 gün sonrasında beni arıyor ve gerçekten çok teşekkür ederim sayende artık varlıklar bana musallat olmuyor. Senin gibi arkadaşım iyi ki var Allah senden razı olsun demeye başladı. Bende bana değil edis hocaya dua et onun sayesinde oldu her şey dedim. İyi ki medyum hocasından yardım aldık. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Ahmet kaybolan paramı buldu

  kaybolan paramı bulmak için medyum hocasından yardım istedim. Aylarca biriktirdiğim araba paramı çalmışlardı ve ben ne yapacağımı şaşırdım. Bunun üzerine medyum edis hocadan yardım istedim. Hocam ne olur yardım edin param kayboldu ve nerede bilmiyorum dedim. Edis hoca bakım çalışmasından sonra paramı alan kişileri buldu ve bana 12 gün sonra o kişiler paramı getirip benden özür diledi. Böyle bir sonuçtan sonra edis hocayı etrafımdaki insanlara önerdim ve bir çok insana yardımcı olmuştu edis hocada.

 3. Asiye

  Bende dilha hocayla çalışarak gerçekten sonuç aldım ve son zamanlarda onun yaptığı çalışmalar sahiden sonuç vermeye başladı. Ben böyle gerçekten sonuç veren bir medyum hocası bulacağımı bilmiyordum. Bir çok medyum hocasının dolandırıcı olduğunu duydum fakat dilha hocanın gerçekten sonuç verdiğini görünce dilha hocadan başka bir medyum hocasına güvenmedim. Onun sayesinde kocam evine döndü ve bende mutlu hayatıma devam ettim. 0531 687 7289

 4. Hatice medyum reha hocadan sonuç aldım

  nişan yapacağım sırada nişanlımın bir başkasına aşık olduğunu ve beni istemediğini öğrendim. Bu yüzden nişanlımı kaybetmek istemiyordum ama o benden gitmek istiyordu. Böyle bir sorun da yaşamak ve ailemin yaşamasını da istemiyordum. Bu yüzden İnternet üzerinden medyum hocası araştırmaya başladım ve bu esnada medyum reha hocadan yardım almaya başladım. Reha hocadan bu nişanlım için diğer kadına karşı soğutmasını ve bana karşı bağlamasını istedim. Reha hocada bunu yapacağını ve 12 gün içinde kesin sonucu alacağımızı söyledi. Bende nişanlımın bana aşık olmasını ve bana bağlanmasını istiyordum sadece. Böylelikle nişanlımla konuşmaya devam ettik ve daha sonrasında bana karşı aşırı bağlanmaya başladı ve beni çok sevdiğini söylemeye başladı. Bende her şey için reha hocayı arayarak teşekkür ettim. Onun sayesinde nişanlım bende kaldı 0538 375 7612

 5. Banu medyum atlas hoca

  arkadaşlar bende kocamı kendime aşık etmeye çalışıyorum ama olmuyor yapamıyorum. Kocam 2. kızımızdan sonra bana biraz soğuk davranmaya başladı. O hep erkek istiyordu ama benim 2. tane kızım olmuştu dünyalar tatlısı fakat o bunu anlamak istemiyordu. Sürekli olarak beni kötülüyordu. Bunun üzerine bende medyum atlas hocadan kocamın bu durumu kabullenmesini ve beni sevmesini kızlarını sevmesini istedim. Atlas hocanın yaptığı çalışmadan sonra kocam bizleri çok seviyor ve her gün kızlarıyla oynuyordu. Artık karşımdaki eski kafa adam değil yeni nesil biri vardı. Çok sevinmiştim bu duruma atlas hocanın sayesinde onun her yaptığı çalışma gerçekten sonuç vermeye başladı. 0536 014 8431

 6. Buğra medyum edis hocanın yardımları gerçekten sonuç veriyor

  Buğra benim adım benim sıkıntım annem ve babamın sürekli kavga etmesiydi. Bunların kavgalarını artık çekemiyordum ve sürekli olarak sorun oluyordu bana ve kardeşlerime. Bu yüzden ikisini birbirine bağlamak istedim hatta aşık etmeyi bile düşündüm. Bunun üzerine bir medyum hocası araştırmaya başladım ve sonunda medyum edis hocadan yardım almaya başladım. Edis hocanın sayesinde annem ve babamı 9 gün içinde birbirlerine bağladık ve aşık ettik. Artık ne kavga ediyorlardı nede tartışma yapıyorlardı. Her şey yolundaydı ve bu durum beni kardeşlerimi çok mutlu etti daha sonrasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir